Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Posted by on Mar 16, 2015 in Biegi, Motywacja, Trening, Triathlon | 0 comments

Samsung Knox Triathlon IT – druga edycja!

Samsung Knox Triathlon IT – druga edycja!

W połowie czerwca odbędzie się druga edycja Samsung Knox Triathlon IT – pierwszego i chyba jedynego jak dotąd triathlonu dla ludzi z branży IT. To wyjątkowa impreza nie tylko ze względu na swój kameralny charakter (oczywiście w porównaniu z największymi imprezami w kraju) i wysoki poziom organizacji. To przede wszystkim klimat, wyjątkowi ludzie i lokalizacja.

Triathlon-set-web-49

Co ciekawe, mimo że o imprezie poza branżą prawie nie słychać przetacza się przez nią dość sporo znanych w Tri świecie osób. Organizatorem całego zamieszania jest Marcin Sowiński – Triathlonisa, członek zarządu PZT, a prywatnie ojciec Miłosza Sowińskiego – jednego z najbardziej utalentowanych młodych sportowców w naszym kraju (od roku pływam w jego piance! ;) ).

Poradnik dla przygotowujących się zawodników napisał i nagrał Kuba Bielecki z Trinergy, na samych zawodach można było spotkać kilka ciekawych postaci ze świata sportu, a samą imprezę wygrał nie kto inny jak Michał Podsiadłowski. A jeśli jesteście z branży IT to na liście z wynikami z zeszłego roku znajdziecie zapewne dużo więcej znanych nazwisk i ciekawych firm.

10305035_740005329375996_250406707063717560_n

Dlaczego o tym piszę? Z kilku powodów. Po pierwsze miałem okazję brać udział w pierwszej edycji imprezy (nawet z sukcesem – drużynowo zajęliśmy II miejsce na dystansie Olimpijskim), po drugie – uczestniczyłem między innymi w nagraniach treningowych porad video Kuby Bieleckiego, oficjalna rywalizacja motywacyjna na Endomondo (link) jest moim pomysłem, a po trzecie – nie ma nic piękniejszego (poza górami) niż krystalicznie czyste jezioro w Powidzu w ciepły czerwcowy dzień.

TriathlonIT-set2-web-533-150x150

Jeśli więc jesteście przedstawicielami branży IT lub w IT pracujecie, chcielibyście spróbować swoich sił w Triathlonie to chyba nie ma lepszej okazji! Zostały jeszcze 3 miesiące więc do dystansu sprinterskiego spokojnie się przygotujecie. Zawody rozgrywane są w formule “4fun” więc nie musicie się zbytnio przejmować swoim wynikiem, a jeśli potrzebujecie pomocy trenerskiej lub motywacji to więcej informacji znajdziecie na stronie www.triathlon-it.pl

Post a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *